• Week 38
    Zaterdag 23 september Lyra 1 - SC Monster 1
    07:00 Theo Bruggeling -  Eric Didden
    09:30 - 12:00 Ingrid van der Bos - Elianne van der Voort - Marian Daalman
    Conny van der Sman - Wouter Koppert (08:30 - 10:30)
    11:30 - 15:30 Eveline Heystek - Elly Schild - Loek Bruggeling
    15:00 - 18:30 ??????????- SC Monster 10 (15:30 - 2 man)
    18:30 sluiten Fred Warners
    Jeugdteams 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00-18:00
    JO15-5 JO17-1 JO11-7 JO11-8 JO11-9
    Zondag 24 september Janmaat Academy & Zomi's
    11:00 Loek Bruggeling
    sluiten Kees van Gaalen
    Week 39
    Zaterdag 30 september Sc Monster 1 - Maasdijk 1
    07:00 Theo Bruggeling - Cor Dijkhuizen
    08:00 - 12:00 Angèle Mooiman - Lidia van Dijk
    11:30 - 15:30 Carla Heskes - Frank Brekelmans - Coos Storm - Hannie van Rijn
    15:00 - 18:30 Jocé Bakker - Ron van Spronsen - SC Monster 8 (15:30 - 2 man)
    18:30 sluiten Jaco de Ruiter
    Jeugdteams 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00-18:00
    JO15-6 JO17-2 JO09-1 JO09-4 JO09-5
    Zondag 1 oktober Janmaat Academy
    12:30 Debora van Zijl
    Week 40
    Zaterdag 7 oktober MVV '27 - Sportclub Monster 1
    07:00 Theo Bruggeling - Cor Dijkhuizen
    08:00 - 12:00 Wim Geleijnse - Anniet Gehasse - Edith Esmeijer
    11:30 - 15:30 Santiek Draak - Loek Bruggeling
    15:00 - 18:30 Sonja van den Berg - José van Zanten
    18:30 sluiten Kees van Gaalen
    Jeugdteams 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00-18:00
    JO17-3 JO17-4 JO09-6 JO09-3 JO09-2
    Zondag 8 oktober Janmaat Academy & Zomi's
    11:00 Loek Bruggeling - Leo & Toos van Dijk
    sluiten Wilma van der Knaap
    Week 41
    Zaterdag 14 oktober SC Monster 1 - vv Naaldwijk 1 - 3e helft
    07:00 Theo Bruggeling - Cor Dijkhuizen
    08:00 - 12:00 Elianne v/d Voort - Ingrid v/d Bos - Marian Daalman - Conny v/d Sman
    11:30 - 15:30 Coos Storm - Frank Brekelmans - Jessica van Geest - Mary van Ruijven
    Heleen van Dop
    15:00 - 18:30 Paul Valk - Ries v/d Kraan - Hans Zeeman - Jocé Bakker
    Lenny Wagemans - SC Monster 7 (2 man bijspringen)
    18:00 Kobus Uitterhoeve - Simone Krouwer - SC Monster 7 (2 man bijspringen)
    Karina Bronswijk (sluiten)
    Jeugdteams 08:00 - 10:00 10:00 - 12:00 12:00 - 14:00 14:00 - 16:00 16:00-18:00
    JO19-1 JO19-2 JO13-1 JO13-2 JO13-3