• 11 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Loos, RikOverige stafTeammanager
    Spaans, MitchelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:30Sportclub Monster 11 - Honselersdijk 10Sportpark Polanen
    5 okt. 14:30Sportclub Monster 11 - Verburch 6Sportpark Polanen
    12 okt. 14:30Die Haghe 9 - Sportclub Monster 11Sportpark Ockenburgh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Sportclub Monster 11 - FC 's-Gravenzande 175 - 0
    14 sep.VDL 6 - Sportclub Monster 111 - 1
    21 sep.KMD 7 - Sportclub Monster 110 - 11
  • Poulestanden Sportclub Monster 11 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Monster 111100110113
    2Ariston'80 1511005143
    3Die Haghe 911001013
    4DSVP 700000000
    5FC 's-Gravenzande 1800000000
    6LYRA 1200000000
    7Toofan 100000000
    8Verburch 600000000
    9Honselersdijk 10100101-10
    10Scheveningen 6100115-40
    11KMD 71001011-110

    Poulestanden Sportclub Monster 11 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDL 6321012397
    2Sportclub Monster 1132108267
    3FC 's-Gravenzande 173102611-53
    4HVC'10 83003515-100
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.