Jeugdbestuur - Sportclub Monster

Jeugdbestuur

Jeugdbestuur

Naam Functie Email Telefoon
  Jeugdzaken jeugdzaken@sportclubmonster.nl  
Mike Groenewegen Hoofd jeugdopleiding hjo@sportclubmonster.nl 06 - 45 24 85 56
Vacant Wedstrijdsecretaris bovenbouw    
Angelique Meijer Wedstrijdsecretaris onderbouw angelique.meijer@sportclubmonster.nl 06 - 46 51 79 38
Vacant Toernooisecretaris    
Heleen van Ruyven Coördinator MO17 coordinator-mo17@sportclubmonster.nl  
David Lane Coördinator JO19-17 david.lane@sportclubmonster.nl  
Ron Oosterveer Coördinator JO15-JO14 ron.oosterveer@sportclubmonster.nl  06 - 46 19 26 95
Raymond Camman Coördinator JO13 raymond.camman@sportclubmonster.nl  
Mike Barensen Coördinator JO12-JO11 coordinator-j011-12@sportclubmonster.nl 06- 54 66 07 77
Siebe Schrijber Coördinator JO10-JO09-JO08 siebe.schrijber@sportclubmonster.nl  
Monique Dijkstra Coördinator JO7/mini's coordinator-jo7@sportclubmonster.nl  

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!