Jeugdbestuur

Jeugdbestuur

Naam Functie Email Telefoon
Vacant Jeugdvoorzitter jeugdzaken@sportclubmonster.nl  
Mike Groenewegen Hoofd jeugdopleiding hjo@sportclubmonster.nl 06 - 45 24 85 56
Rene van Delft Technisch coordinator junioren rene.vandelft@sportclubmonster.nl 06 - 24 18 15 37
Vacant Wedstrijdsecretaris bovenbouw    
Angelique Meijer Wedstrijdsecretaris onderbouw angelique.meijer@sportclubmonster.nl 06 - 46 51 79 38
Vacant Toernooisecretaris    
Mireille Dijkhuizen Coördinator Meiden mireille.dijkhuizen@sportclubmonster.nl  
Heleen van Ruyven Coördinator Meiden heleen.vanruyven@sportclubmonster.nl 06 - 48 54 60 04
David Lane Coördinator JO19-17 david.lane@sportclubmonster.nl  
Bram Schippers Coördinator JO15-JO14-JO13 bram.schippers@sportclubmonster.nl  
Raymond Camman Coördinator JO12-JO11 raymond.camman@sportclubmonster.nl  
Siebe Schrijber Coördinator JO10-JO09-JO08 siebe.schrijber@sportclubmonster.nl  
Linda Strijker Coördinator JO7/mini's linda.strijker@sportclubmonster.nl  

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!