• Auto Lelieveld Vlotlaan 322 te Monster, uw garage dichtbij, een nieuwe sponsor.

    3 sep 2019
  • Auto Lelieveld Vlotlaan 322 te Monster, uw garage dichtbij, een nieuwe sponsor

    Iedere auto heeft onderhoud nodig. Dit verzorgt Auto lelieveld graag en vakkundig voor u. Men heeft de beschikking over de nieuwste apparatuur waarmee storingen kunnen worden  uitgelezen. Samen met een jarenlange ervaring kan men onderhoud aan iedere auto uitvoeren.

    Heeft uw auto een grote- of een kleine beurt nodig, een APK keuring? Dit alles kan goed geregeld worden. Kijk maar eens op http://www.autolelieveld.nl/

    Fijn dat ondernemer Dennis Lelieveld, die vroeger ook op Polanen voetbalde, onze club gaat  ondersteunen. Auto Lelieveld toont hier mee aan maatschappelijk betrokken te zijn, is uw vertrouwen en klandizie waard!