• BuurmanSportprijzen: een nieuwe sponsor voor Sportclub Monster.

    3 mei 2020
  • BuurmanSportprijzen: een nieuwe sponsor voor Sportclub Monster.

    Aart en Sonja Buurman zijn al vele jaren bekend binnen sportclub Monster. Hierdoor kon de sponsorcommissie hen makkelijk benaderen met de vraag of ze wilden toetreden tot de grote groep van ondernemingen, die onze club een warm hart toedraagt. Aart en Sonja wonen in Monster en hun kinderen voetballen of voetbalden bij Sportclub Monster. Dit alles geeft binding en daarom werd het sponsorcontract snel ondertekend. BuurmanSportprijzen is gevestigd aan de Herckenrathstraat 1, 2681 DG te Monster en ook als webwinkel actief op het internet. Op afspraak kunt u de showroom bezoeken en ervaren hoe servicegericht u wordt geholpen. Uiteraard roepen wij onze leden en alle mensen in Monster op om voortaan sportprijzen bij BuurmanSportprijzen te bestellen. Voor meer informatie www.buurmansportprijzen.nl