• Kampioen 3e klasse B seizoen 2017-2018  

  • JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, JoceTechnische stafTrainer/coach
    Steringa, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30KMD JO11-1 - Sportclub Monster JO11-1Sportpark KMD
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO11-1 - Quick JO11-4Sportpark Polanen
    13 apr. 09:45DUNO JO11-1 - Sportclub Monster JO11-1Sportpark Haagsche Dynamiek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.GDA JO11-1 - Sportclub Monster JO11-17 - 6
    16 mrt.Sportclub Monster JO11-1 - Honselersdijk JO11-17 - 2
  • Poulestanden Sportclub Monster JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH JO11-11190267204727
    2Die Haghe JO11-11071240162422
    3DUNO JO11-11171340261422
    4GDA JO11-11161459362319
    5HBS JO11-21161446281819
    6Zoetermeer, fc JO11-1116143837119
    7KMD JO11-1105323933618
    8Sportclub Monster JO11-1103253437-311
    9Westlandia JO11-2113262848-2011
    10VELO JO11-2112182933-47
    11FC 's-Gravenzande JO11-2101181850-324
    12BMT JO11-17007377-740

    Poulestanden Sportclub Monster JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDL JO11-13300219129
    2Rijnsburgse Boys JO11-232011015-56
    3Quick JO11-23102161243
    4Sportclub Monster JO11-13003819-110

    Poulestanden Sportclub Monster JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick JO11-454102561913
    2GDA JO11-154012819912
    3DUNO JO11-154011812612
    4LYRA JO11-153112015510
    5Schipluiden JO11-153111712510
    6Loosduinen JO11-15212191637
    7KMD JO11-14202202006
    8Sportclub Monster JO11-152031924-56
    9HBS JO11-251041318-53
    10Westlandia JO11-25104930-213
    11Quintus JO11-1401369-31
    12Honselersdijk JO11-15014821-131
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.