• Sponsor van de maand januari 2020 H&G Security.

    13 jan 2020
  • Sponsor van de maand januari 2020 H&G Security. 

    Alarmopvolging, Camerabewaking, Bouwbeveiliging, Mobiele Surveillance, Objectbeveiliging en Derde Helftbeveiliging. Hiervoor gaat u naar onze sponsor van de maand januari H&G Security. Al 25 jaar gepokt en gemazeld in deze tak van sport: Security. 24 Uur per dag en 7 dagen in de week en in de buurt. H&G Security is gevestigd in Naaldwijk aan de Slotenmakerstraat 5.

    Ook de naam van de straat past bij het bedrijf. Directeur Rob heeft heel wat wortels bij onze club, zijn vader is hier ooit nog voorzitter geweest en Rob zelve had een postuur waarbij je in het veld niet tegen aan moest lopen. Dat schept vertrouwen bij beveiliging. Voor onze jeugdigen is het wellicht interessant dat zij ook vakmensen opleiden in de praktijk. Met een knipoog zou je kunnen zeggen H&G doet wat het belooft. Voor meer informatie kijk op www.hg-security.nl.