• Sponsor van de maand mei: Hortiglass

    22 mei 2019
  • In Poeldijk op het ABC terrein zit het bedrijf Hortiglass International B.V.  de sponsor van de maand mei. Hortiglass International B.V. heeft het eerste lustrum als sponsor van onze vereniging er al weer op zitten, de persoonlijke contacten zijn er al veel langer. Het glas van onze sponsor van de maand is over de hele wereld zichtbaar, althans als het glas vuil is. Normaal gesproken zie je het niet dat is helder. Toch is Hortiglass niet zomaar glas. Want om diverse lichttransmissies te realiseren heb je Floatglass, of Diffuus of +AR.

    Hortiglass is er niet zozeer voor u als particulier. In de referenties, te vinden op Hortiglass.com, zie je dat je gelijk voor een hectare of zo kan bestellen. Voetballen tussen al dat glas zal wel niet mogen, maar dat doen we wel op Polanen.