• Kampioen 3e klasse B seizoen 2017-2018  

  • Sportclub Monster JO8-1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 08:30RAS JO13-1 - Sportclub Monster JO13-1Sportpark Albarda
    17 nov. 08:30HVV JO11-5 - Sportclub Monster JO11-3Sportpark De Diepput
    17 nov. 08:45Erasmus JO10-2 - Sportclub Monster JO10-3Sportpark Erasmus
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO12-3 - Die Haghe JO12-5Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO15-4 - Die Haghe JO15-4Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO13-3 - FC 's-Gravenzande JO13-5Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO15-2 - Die Haghe JO15-2Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO12-1 - Die Haghe JO12-2Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO9-2 - Die Haghe JO9-2Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00Sportclub Monster JO11-2 - Vredenburch JO11-3Sportpark Polanen
    17 nov. 09:00ADO Den Haag JO15-2M - Sportclub Monster JO15-1Sportpark Houtrust
    17 nov. 09:00SVH JO10-3 - Sportclub Monster JO10-2Sportpark Wateringse Veld
    17 nov. 09:00Verburch JO8-1 - Sportclub Monster JO8-1Sportpark Verburch
    17 nov. 09:30HVV JO8-4 - Sportclub Monster JO8-2Sportpark De Diepput
    17 nov. 09:30LYRA JO9-1 - Sportclub Monster JO9-1Sportpark De Zweth
    17 nov. 10:00Sportclub Monster JO8-3 - Westlandia JO8-3Sportpark Polanen
    17 nov. 10:00Ariston'80 VR2 - Sportclub Monster VR3Sportpark TU - Delft
    17 nov. 10:00Maasdijk MO13-1 - Sportclub Monster MO13-1Sportpark Maasdijk
    17 nov. 10:15Quick Steps JO15-1 - Sportclub Monster JO15-3Sportpark Quick Steps
    17 nov. 10:30Sportclub Monster JO12-4 - Verburch JO12-3Sportpark Polanen
    17 nov. 10:30Sportclub Monster JO11-1 - Westlandia JO11-2Sportpark Polanen
    17 nov. 10:30Sportclub Monster JO15-5 - RKAVV JO15-4Sportpark Polanen
    17 nov. 10:30Sportclub Monster JO12-2 - Die Haghe JO12-3Sportpark Polanen
    17 nov. 10:30VELO JO17-5 - Sportclub Monster JO17-4Sportpark VELO
    17 nov. 10:30SVH JO13-1 - Sportclub Monster JO13-2Sportpark Wateringse Veld
    17 nov. 11:30RCL JO9-5G - Sportclub Monster JO9-3Sportpark De Bloemerd
    17 nov. 12:00Sportclub Monster 2 - FC Lisse 3Sportpark Polanen
    17 nov. 12:00Maasdijk 2 - Sportclub Monster 3Sportpark Maasdijk
    17 nov. 12:00HPSV VR1 - Sportclub Monster VR2Sportpark HPSV
    17 nov. 12:00Erasmus 2 - Sportclub Monster 5Sportpark Erasmus
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.