• Kampioen 3e klasse B seizoen 2017-2018  

  • Sportclub Monster JO8-1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:00Sportclub Monster JO11-2 - HMSH JO11-2Sportpark Polanen
    19 jan. 10:30Sportclub Monster JO11-3 - VELO JO11-4Sportpark Polanen
    19 jan. 11:30Nootdorp 2 - Sportclub Monster 2Sportpark 's-Gravenhout
    19 jan. 12:00SSS VR2 - Sportclub Monster VR1Sportpark SSS
    19 jan. 12:00Die Haghe MO17-2 - Sportclub Monster MO17-1Sportpark Ockenburgh
    19 jan. 12:30Sportclub Monster VR2 - Den Hoorn VR2Sportpark Polanen
    19 jan. 12:30Westlandia JO19-3 - Sportclub Monster JO19-2Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    19 jan. 14:30Sportclub Monster 8 - Die Haghe 7Sportpark Polanen
    19 jan. 14:30Sportclub Monster 5 - FC 's-Gravenzande 7Sportpark Polanen
    19 jan. 14:30Naaldwijk 5 - Sportclub Monster 7Sportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    19 jan. 14:30HVC'10 1 - Sportclub Monster 1Sportpark HVC'10
    19 jan. 16:00Ariston'80 9 - Sportclub Monster 9Sportpark TU - Delft
    26 jan. 08:30MVV '27 MO15-1 - Sportclub Monster MO15-1Sportpark De Commandeur
    26 jan. 08:30Blauw-Zwart JO8-3 - Sportclub Monster JO8-3Sportpark Schulpwei
    26 jan. 08:30Westlandia JO8-1 - Sportclub Monster JO8-1Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    26 jan. 08:30Wilhelmus JO9-8 - Sportclub Monster JO9-3Sportpark Westvliet
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO11-2 - KMD JO11-2Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO13-2 - Quintus JO13-2Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO12-3 - LYRA JO12-1Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO15-2 - Excelsior M. JO15-2Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO12-1 - VELO JO12-1Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Sportclub Monster JO11-3 - Honselersdijk JO11-5Sportpark Polanen
    26 jan. 09:00Scheveningen JO8-1 - Sportclub Monster JO8-2Sportpark Houtrust
    26 jan. 09:45Quick JO9-4 - Sportclub Monster JO9-2Sportpark Nieuw Hanenburg
    26 jan. 09:45Quick JO9-1 - Sportclub Monster JO9-1Sportpark Nieuw Hanenburg
    26 jan. 10:00Sportclub Monster JO13-1 - Maense, FC JO13-1Sportpark Polanen
    26 jan. 10:00Ariston'80 8 - Sportclub Monster 8Sportpark TU - Delft
    26 jan. 10:00MSV '71 MO17-1 - Sportclub Monster MO17-1Sportpark MSV'71
    26 jan. 10:00Den Hoorn JO10-2 - Sportclub Monster JO10-2Sportpark Den Hoorn
    26 jan. 10:00Duindorp sv JO10-1 - Sportclub Monster JO10-3Sportpark Duindorp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.