• Kampioen 3e klasse B seizoen 2017-2018  

  • VR1 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Arend, Kees van deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Koppers, BiancaTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 14:30RKAVV VR1 - Sportclub Monster VR1Sportpark Kastelenring
    24 nov. 14:30Sportclub Monster VR1 - ST Sparta/JVOZ VR1Sportpark Polanen
    1 dec. 11:00Berkel VR2 - Sportclub Monster VR1Sportpark Het Hoge Land Berkel
    8 dec. 14:30Sportclub Monster VR1 - Rijnvogels, fc VR2Sportpark Polanen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Sportclub Monster VR1 - RCL VR20 - 2
    10 nov.Sportclub Monster VR1 - Den Hoorn VR13 - 2
  • Poulestanden Sportclub Monster VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Sparta/JVOZ VR1770048103821
    2RCL VR275112118316
    3Sportclub Monster VR175023192215
    4Berkel VR275022114715
    5Den Hoorn VR174122820813
    6Zuidland VR173132923610
    7ARC VR173131514110
    8Ariston'80 VR172141630-147
    9FC 's-Gravenzande VR172051431-176
    10Barendrecht VR27205734-276
    11RKAVV VR-171151720-34
    12Rijnvogels, fc VR270071034-240

    Poulestanden Sportclub Monster VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Monster VR12200110116
    2Den Hoorn VR121014403
    3Maasdijk VR12002011-110

    Poulestanden Sportclub Monster VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDEO VR111009183
    2Sportclub Monster VR111006063
    3Jodan Boys, de VR111006153
    4Antibarbari VR111005143
    5RVVH VR211004043
    6Maense, FC VR111004133
    7SSS VR211004133
    8Den Hoorn VR111006423
    9LYRA VR111003123
    10FC Oegstgeest VR111003123
    11RVC '33 VR111002023
    12UVS VR111004313
    13Zuidland VR111004313
    14Rijnvogels, fc VR211002113
    15WVC VR100000000
    16Ariston'80 VR1100134-10
    17DSVP VR1100134-10
    18DWO VR1100112-10
    19RKAVV VR-1100146-20
    20RCL VR2100113-20
    21Westlandia VR1100113-20
    22RKDEO VR2100102-20
    23ARC VR1100114-30
    24Sparta (AV) VR1100114-30
    25SEP VR2100115-40
    26Charlois, sv VR1100104-40
    27Heinenoord VR1100116-50
    28Quick Boys VR1100106-60
    29Stompwijk'92 VR1100119-80
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.