• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Giezen, PimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:45Scheveningen VR1 - Sportclub Monster VR2Sportpark Houtrust
    5 okt. 12:30Sportclub Monster VR2 - DSVP VR4Sportpark Polanen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Sportclub Monster VR2 - Westlandia VR22 - 0
    14 sep.Sportclub Monster VR2 - Naaldwijk VR11 - 1
    21 sep.Sportclub Monster VR2 - Ariston'80 VR22 - 0
  • Poulestanden Sportclub Monster VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Naaldwijk VR132107437
    2LYRA VR2320112576
    3Sportclub Monster VR231114404
    4Westlandia VR23003313-100

    Poulestanden Sportclub Monster VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Scheveningen VR111004133
    2HPSV VR111003033
    3DSVP VR411004223
    4Die Haghe VR211002023
    5Sportclub Monster VR211002023
    6Den Hoorn VR200000000
    7Maasdijk VR200000000
    8MVV '27 VR100000000
    9Naaldwijk VR100000000
    10SVC'08 VR1100124-20
    11Ariston'80 VR2100102-20
    12MSV '71 VR1100102-20
    13Nootdorp VR1100114-30
    14LYRA VR2100103-30
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.