• Kampioen 3e klasse B seizoen 2017-2018  

  • Programma komende weken

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    23 mrt. 08:30KMD JO11-1Sportclub Monster JO11-1Afgeschermd
    23 mrt. 08:30Die Haghe JO8-1Sportclub Monster JO8-3
    23 mrt. 08:30Forum Sport MO13-2Sportclub Monster MO13-1
    23 mrt. 08:30BSC '68 JO10-1Sportclub Monster JO10-1
    23 mrt. 08:30Sportclub Monster JO13-2Maasdijk JO13-2P. (Pim) Giezen
    23 mrt. 09:00Victoria'04 JO15-2Sportclub Monster JO15-5
    23 mrt. 09:00Sportclub Monster JO10-2Quick JO10-2
    23 mrt. 09:00Sportclub Monster JO8-2HBS JO8-3
    23 mrt. 09:00Sportclub Monster JO9-2Scheveningen JO9-2
    23 mrt. 09:00Sportclub Monster JO13-3FC 's-Gravenzande JO13-5B.H.A.M. (Bertus) Vollebregt
    23 mrt. 09:00Sportclub Monster JO7Honselersdijk JO7
    23 mrt. 09:30Die Haghe JO9-1Sportclub Monster JO9-1
    23 mrt. 09:30ADO Den Haag JO15-2MSportclub Monster JO15-1V. (Vincent) van Rossum
    23 mrt. 09:45Scheveningen JO12-1Sportclub Monster JO12-1
    23 mrt. 10:00Honselersdijk JO11-2Sportclub Monster JO11-2L.B. (Luc) Grootscholten
    23 mrt. 10:00Maasdijk JO11-4GSportclub Monster JO11-3
    23 mrt. 10:00Sportclub Monster JO13-1Schoonhoven JO13-1R. (Rogelio) van Driel
    23 mrt. 10:15VUC JO15-3Sportclub Monster JO15-4P. Vrolijk
    23 mrt. 10:30FC 's-Gravenzande JO17-3Sportclub Monster JO17-3J. (Jimmy) Post
    23 mrt. 10:30RAS JO15-2Sportclub Monster JO15-3Afgeschermd
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster JO12-2SEP JO12-1Afgeschermd
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster JO12-4Scheveningen JO12-3B. (Boris) van Dijk
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster JO10-3WIK JO10-2
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster JO8-1GDA JO8-1
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster JO9-3GDA JO9-2
    23 mrt. 10:30Sportclub Monster MO15-1VOC MO15-2J.P. (Hans) van Oosten
    23 mrt. 11:00SEV JO17-1Sportclub Monster JO17-2
    23 mrt. 11:30Quick JO12-2Sportclub Monster JO12-3
    23 mrt. 11:30Victoria'04 JO8-2Sportclub Monster JO8-4
    23 mrt. 12:00Sportclub Monster 2Nootdorp 2S.M. (Sietze) van Meeuwen
    23 mrt. 12:30Sportclub Monster 7Naaldwijk 5A. (Bram) Nieuwenhuyzen
    23 mrt. 12:30Sportclub Monster 10HVC'10 6A.C.M. (Alex) van Luijk
    23 mrt. 12:30Sportclub Monster JO17-1Forum Sport JO17-2D.J. (Dani) Baggerman
    23 mrt. 12:30Sportclub Monster MO17-1RKAVV MO17-2C (Kees) Eijkelenkamp
    23 mrt. 13:00Den Hoorn VR2Sportclub Monster VR2
    23 mrt. 13:00FC Lisse JO19-2Sportclub Monster JO19-1
    23 mrt. 14:30MVV '27 4Sportclub Monster 5W.R. (Wouter) de Koning
    23 mrt. 14:30Die Haghe 7Sportclub Monster 8R.W. (Roland) Belgraver
    23 mrt. 14:30Sportclub Monster 6VELO 9R. (Rob) Postma
    23 mrt. 14:30Sportclub Monster 1HVC'10 1T. (Tijs) Gommans
    23 mrt. 14:30Sportclub Monster 9Ariston'80 9M. (Marius) Stroosnyder
    23 mrt. 14:30Sportclub Monster 3Westlandia 4J.G. (Jim) Boon
    23 mrt. 15:00Quick JO15-2Sportclub Monster JO15-2R. (Roger) Vikdazir
    23 mrt. 15:30ST Sparta/JVOZ VR1Sportclub Monster VR1E. (Erol) Olgun
    23 mrt. 16:00Maasdijk 1 7x7Monster 3 7x7
    23 mrt. 16:30Quick JO19-4Sportclub Monster JO19-2J.J. Bruggeman
    23 mrt. 16:30Verburch 2 7x7Sportclub Monster 1 7x7
    23 mrt. 16:30Honselersdijk 1 7x7Verburch 1 7x7
    23 mrt. 16:30Velo 2 7x7KMD 2 7x7
    23 mrt. 16:30Naaldwijk 2 7x7Quintus 2 7x7
    23 mrt. 16:30Westlandia 2 7x7Lyra 1 7x7
    30 mrt. 08:30Sportclub Monster JO13-2DUNO JO13-2P. (Pim) Giezen
    30 mrt. 08:30Sportclub Monster MO13-1Quick MO13-1
    30 mrt. 08:30KMD JO7Sportclub Monster JO7
    30 mrt. 09:00Sportclub Monster JO10-2Wateringse Veld Kranenburg JO10-1
    30 mrt. 09:00Sportclub Monster JO8-2SV Leidschenveen JO8-2
    30 mrt. 09:00Sportclub Monster JO9-2DUNO JO9-2
    30 mrt. 09:00Sportclub Monster JO8-3Quick JO8-5
    30 mrt. 09:00Sportclub Monster JO13-3RAS JO13-2
    30 mrt. 09:45VFC JO8-8Sportclub Monster JO8-4
    30 mrt. 09:45Den Hoorn JO10-8Sportclub Monster JO10-3
    30 mrt. 10:00Ariston'80 8Sportclub Monster 8
    30 mrt. 10:15Sportclub Monster JO8-1VELO JO8-1
    30 mrt. 10:15Sportclub Monster JO9-3FC 's-Gravenzande JO9-7
    30 mrt. 10:15Sportclub Monster JO10-1Den Hoorn JO10-1
    30 mrt. 10:30Sportclub Monster JO15-5Verburch JO15-4
    30 mrt. 11:20Sportclub Monster JO12-2Berkel JO12-2
    30 mrt. 11:30DVO '32 4Sportclub Monster 10
    30 mrt. 12:15RKAVV JO15-4Sportclub Monster JO15-4
    30 mrt. 12:30Schipluiden 4Sportclub Monster 7
    30 mrt. 12:30Sportclub Monster VR2HPSV VR1M. (Marius) Stroosnyder
    30 mrt. 13:00HVV JO12-6Sportclub Monster JO12-4
    30 mrt. 13:00Oliveo JO17-2Sportclub Monster JO17-2
    30 mrt. 14:30Westlandia 7Sportclub Monster 5
    30 mrt. 14:30Die Haghe JO15-3Sportclub Monster JO15-3Afgeschermd
    30 mrt. 14:30Sportclub Monster 6Erasmus 3D.J. (Dani) Baggerman
    30 mrt. 14:30Sportclub Monster 9Concordia 2R. (Rob) Postma
    2 apr. 20:00Sportclub Monster 23Sparta onder 19
    6 apr. 08:30Excelsior'20 JO13-1Sportclub Monster JO13-1
    6 apr. 08:30KMD JO9-4Sportclub Monster JO9-3
    6 apr. 08:30Sportclub Monster JO15-2Houtwijk sv JO15-1
    6 apr. 09:00Quick Steps JO9-1Sportclub Monster JO9-2
    6 apr. 09:00Semper Altius JO8-2Sportclub Monster JO8-2
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO12-3Verburch JO12-1
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO13-2TAC'90 JO13-2
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO11-2Quick JO11-5
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO9-1Laakkwartier JO9-1
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO8-4Maasdijk JO8-1G
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO8-1Den Hoorn JO8-2
    6 apr. 09:00Sportclub Monster JO7Velo JO7
    6 apr. 09:45FC 's-Gravenzande JO12-3Sportclub Monster JO12-2
    6 apr. 10:00PPSC MO15-2Sportclub Monster MO15-1
    6 apr. 10:15Westlandia JO13-4Sportclub Monster JO13-3
    6 apr. 10:30SVH JO10-3Sportclub Monster JO10-2
    6 apr. 10:30SVH JO12-4Sportclub Monster JO12-4
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO11-1Quick JO11-4
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO11-3Naaldwijk JO11-3
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO10-1Binnenmaas, FC JO10-1
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO8-3UVS JO8-3
    6 apr. 10:30Sportclub Monster JO15-5VFC JO15-6