Sponsorzaken

Sponsorzaken

Naam Functie Email Telefoon
Jim Zuidgeest Sponsor zaken jim.zuidgeest@sportclubmonster.nl 06 - 19 01 93 73
Bert van der Meer Sponsor zaken bert.vandermeer@sportclubmonster.nl 06 - 11 33 30 02
Piet van Mierlo Sponsor zaken piet.vanmierlo@sportclubmonster.nl 06 - 23 89 11 35
Theo Boelens Sponsor zaken theo.boelens@sportclubmonster.nl 06 - 40 73 15 63
Henk Meijer Sponsor zaken henk.meijer@sportclubmonster.nl 06 - 24 55 99 33
Arnoud Jansen Sponsor zaken arnoud.jansen@sportclubmonster.nl 06 - 10 73 30 96
Jari Baggerman Sponsor zaken jari.baggerman@sportclubmonster.nl 06 - 30 15 94 80
Mike Maat Sponsor zaken mike.maat@sportclubmonster.nl 06 - 41 70 97 04
Jelle van der Arend Sponsor zaken jelle.vanderarend@sportclubmonster.nl 06 - 19 61 70 31

 

Klik hier voor de Sponsorvisie.

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!